Sitede ara

Fernox’a Hoş Geldiniz

Küresel bir lider, güvenilir bir marka ve alanında bir öncü olan Fernox, kapsamlı bir araştırma ve geliştirme tesisine sahip tek su arıtma ürünleri imalatçısıdır.

Ekolojik olarak sorumlu bir şekilde formüle edilen ve ambalajlanan yenilikçi ürünleri, enerji verimliliğinin artırılmasına, işletmeler ve evlerin karbon ayar izlerini azaltmasına yardımcı olmaktadır. 

Uluslararası kapsam

İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Belçika, Hollanda, İspanya, Macaristan, Çin ve ABD’deki ofisleriyle, Fernox gerçekten bütün dünyaya yayılmış durumdadır. Şirket, su arıtma çözümleri, ekipmanları ve testleri konusunda adını duyurmuş önemli bir oyuncudur ve orijinal ekipman üreticileri gibi önde gelen ısıtma sistemi endüstrisi profesyonelleri, birlikler ve devlet kurumlarıyla sürekli iletişim halindedir. Fernox sistem kurulumcuları, ısıtma sistemi mühendisleri ve ev tüketicileriyle de irtibat halindedir.

Fernox ürünleri ve hizmetlerinden beklentiniz ne olursa olsun, bu site teknik sorularınızdan bazılarına yanıt verecek ve şirketin çığır açan yeniliklerinin detaylarını size sunacaktır.
Son Haberler